KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15306211
nr 1530 6211
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Barn, Signerad. Olja på duk, 55x46 cm, yttermått inklusive ram: 71x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:42:03
26/3 22:12:34
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)